ÜRÜNLER

Firmamız her türlü plastiğin (LDPE, HDPE, PVC, PET, PP ve diğer çeşitler) bütün farklı formlarda (orjinal,off-spekt, hurda, kırılmış, yıkanmış, film veya granül halinde ) alım ve satımını yapmaktadır.

Hammadde
Plastik Hurda
Granül

Hammadde

Hammadde üreticileri ile uzun yıllar sonunda kurulan kontaklar sayesinde , firmamız çok geniş sahada orjinal veya off-grades hammadde tedariği ve teklifi yapabilmektedir.

Plastik hurdası

Kullanılmış ambalajların ve geri dönüştürülebilir atıkların tekrar hammadde kaynağı olarak kullanılması tüketilen hammadde ve doğal kaynakların korunması adına çok büyük kazanımlar sağlamaktadır. Dünya nüfusunun ve tüketimin her geçen gün artması sebebiyle doğal kaynaklarımız da buna bağlı olarak günden güne azalmaktadır. Bu yüzden doğal kaynaklarımız çok daha fazla verimli kullanılmak zorundadır.

Geri dönüşüm ülke ekonomilerine çok büyük katkılarda bulunur. Geri dönüşüm sayesinde hammaddelerin azalması ve doğal kaynakların tüketilmesi önlenerek ülke ekonomisine çok değerli katkılar sağlanacaktır.

Geri dönüşüm ülke ekonomilerine çok büyük katkılarda bulunur. Geri dönüşüm sayesinde hammaddelerin azalması ve doğal kaynakların tüketilmesi önlenerek ülke ekonomisine çok değerli katkılar sağlanacaktır.
LDPE (90/10)
LDPE (90/10)
LDPE (95/5)
LDPE (80/20)
LDPE (60/40)
Polietilen Hurda
Polietilen Hurda Rulo
HDPE Hurdası
Polietilen Baskılı Hurda
Plastik Hurda (PET)
Pet Kırığı
PVC Kırığı

Granül

Polietilen , dünyada en çok ve en yaygın kullanılan termoplastik çeşididir. Günlük hayatımızda ve endüstride oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yüksek darbe dayanımına (dart impact) sahiptir, kırılganlık göstermez ve iyi bir elektrik yalıtkanıdırlar.

LDPE, MDPE VE HDPE mükemmel kimyasal dirence sahiptir, güçlü asit ve bazlara karşı dayanıklıdırlar.

Polietilen neredeyse hiç su emmez.

Polietilen üç ana formda üretilir: Düşük yoğunluklu (LDPE), lineer düşük yoğunluklu (LLDPE) ve yüksek yoğunluklu (HDPE).
Polietilen oldukça geniş kullanım alanına sahiptir.
Kağıt Laminasyonu
Film ekstrüzyonu
Kablo ve Tel üretimi
Masterbatch üretimi
Sera, shrink ve stretch film üretimi
Firmamız doğal, beyaz , siyah ,bal rengi, ve diğer bir çok renkte LDPE, HDPE ve PP granül tedariğini yapmaktadır.
Tedarik ettiğimiz ürünler standart özelliktedir ve bu özellikler müşteri spektleri doğrultusunda karşılıklı olarak belirlenmektedir.

Tedarik ettiğimiz granüller plastik üreticilerinden elde edilen post-industrial geri dönüşüm malzemelerinden üretilmektedir. Tedarikçilerimiz, endüstriyel kaynaklardan elde edilen filmleri yıkama ve kurutma işlemleri ile temizledikten sonra granül haline getiren özel üretim hatlarına sahiptir.

NSI Polymer`in tüm geri dönüştürülmüş reçineleri en yüksek kalite standartlarındadır.
Polietilen naturel granül
Polietilen bal rengi granül
Polietilen siyah granül
Polietilen gri granül